ad

Gra Call of Duty - wprowadzenie

ad
ad

Call of Duty - seria wojennych gier wideo typu FPS i TPP przeznaczonych do gry wieloosobowej (ponad 16000 serwerów online na całym świecie).

Wersja I

Wcielamy się w rolę amerykańskiego spadochroniarza, brytyjskiego komandosa lub rosyjskiego piechura. Daje to możliwość spojrzenia na konflikt z różnych perspektyw. Co oferuje owa gra? 24 misje, realnie odwzorowane miejsca bitew, wiele ciekawych zadań do wykonania. Z pomocą przychodzą czity do pobrania.

Wersja II

Kontunacja cz. poprzedniej. W grze do wykonania są 3 kampanie. Walczymy głównie na terenach Europy, ale również na pustynnych piaskach północnej Afryki. Ciagły chaos dookoła, wiele krzyków, huków pocisków nadają realizm i wprowadzają nastrój wojny. Wiele dostepnych broni i czołgów z tamtych czasów. Mapy zostały powiększone, ulepszono modele, tekstury, jak i wszelkie efekty wybuchów. Aby zapanować nad tym całym zamieszaniem - możesz pobrać hacki. cheats-multiplayer.com

Wersja III

Akcja osadzona w okresie alianckiej inwazji w Normandii. Rozgrywka prowadzona jednym ciągiem. Podczas sieciowej gry możemy dzielić się rolami z innymi graczami, np. wykorzystania czołgów, ekwipunku itp. W tej odsłonie możemy pokierować wojskami polskimi w natarciu, co jest miłym zaskoczeniem. Mocno rozbudowana grafika nie jednemu zaimponuje, a już na pewno możliwość walki w ręćz. Zaimpnoują też cheaty zawarte w kategorii BF.

Wersja IV www.cheats-multiplayer.com

Już na początku można zauważyć, że nie znajdujemy się w czasach II wojny, lecz w czasach współczesnych, co wyróżnia tą część od poprzednich. W trybie multiplayer mamy zawarty system poziomów potrzebny do np. odblokowania niektórego ekwipunku, a jest z czego wybierać. Nowoczesność kipi w każdym elemencie gry. Oczywiście musimy wykonywać, zdobywać konkretne cele. Tryb single player jest tak mocno rozbudowany, że porównuje się go do hollywoodzkich scenerii filmowych. Podobnie ma się sprawa z cheatami - rozbudowane i pomocne.

Wersja V - World at War

W części piątej przenosimy się do Azji - poczujemy klimat mokrej i gorącej dżungli oraz na front wschodni. W klimacie monsunowym czekają na nas bardzo niespodziewane jednostki wroga, często ukryte za jakimiś krzakami. Każda mała wysepka na oceanie stanowi istną fortecę, którą ciężko sforsować. Pomogą ci w tym cheaty.

Wersja VI - Modern Warfare 2

Tutaj również toczymy bitwy w czasach współczesnych. Do wykonania mamy wiele kampanii. Wcielamy się w różne postaci i wykonujemy wyznaczone cele. Można wezwać wsparcie, a nawet pośmigać skuterem śnieżnym. Doświadczymy wiele trudnych i dynamicznych misji. Zapoznamy się z najnowszą wojskową technologią, ale również z najnowszymi czitami ułatwiajacymi szereg misji.

Wersja VII - Black Ops

Kolejna już odsłona serii COD, która łączy w sobie elementy z pierwszych części, ale i z tych najnowszych - przenosząc nas do czasów zimnej wojny; stawia na widowiskową akcję i widowiskowe misje. Wzorem poprzednich wersji wędrujemy po całym świecie. Zróżnicowane uzbrojenie pozwala stworzyć własnego żołnierza i własną klasę. U nas nie musisz nic tworzyć, wszystkie cheaty masz w zasięgu ręki.