ad

Gra Battlefield - wprowadzenie

ad
ad

Battlefield jest serią gier typu FPS i TPP (do TPP zaliczymy wersję Heroes) przeznaczonych głównie do gry wieloosobowej (ponad 5000 serwerów online na całym świecie). cheats-multiplayer.com

Pierwsza część - BF1942

Jako żołnierz stajemy po stronie jednego z pięciu państw uczestniczących w II wojnie światowej. Dostępnych jest wiele pojazdów oraz klas piechoty. Bitwy odzwiercidlają realistyczne potyczki. Do wyboru mamy dwa teamy: alianci oraz wojska osi, które są podzielone na pięć klas: żołnierza szturmowca, żołnierza zwiadowcę, przeciwpancernego, inzyniera i sanitariusza. Istnieje trzydzieści pięć środków transportu (niemieckich i alianckich). Rozgrywka toczy się na 16 mapach o przeróżnych krajobrazach, od pustynnego piasku w Afryce, przez plaże w Europie, aż po mroźną Rosję. Dzięki czitom gra stanie się łatwiejsza.

Druga część - BFVietnam

Twórcy postawili bardziej na efektowność i grywalność, niż realizm. Znajdujemy się w latach 60-70 XX wieku na terenach kraju wietnamskiego. Możemy opowiedzieć się po stronie wojsk amerykańskich, bądź też wietnamskich. Jako Amerykanie mamy do wyboru 17 jednostek broni + 6 wyposażenia; Wietnamczycy 15 jednostek broni + 9 wyposażenia. Podobnie jak w BF 1942, najlepszą frajdę sprawia rozgrywka online. Dodatkowo, pojawiło się radio, którym możemy sterować wchodzać do wszelakich pojazdów. Usłyszymy hity lat 60-tych, które tworzą niesamowity klimat, nastrój. Do tego pobieramy cheaty z naszej strony i wykonujemy wszystko bez większego wysiłku.

Trzecia - BF2

Gracz walczy w czasach współczesnych w fikcyjnym konflikcie (USA, Chiny i Koalicja Środkowowschodnia). Do dyspozycji są najnowsze bronie i pojazdy. Akcja toczy się od pustynnych terenów arabskich, po niziny chińskie, ale również tereny zurbanizowane. W grze pojawił się system rang, stopni. Dostępnych jest 52 jednostek wszelkich pojazdów i śmigłowców. Jesteśmy podzielenie na 7 klas żołnierzy. Możemy walczyć na froncie, jak również stać na czele wojsk będąc dowódcą. Dodatkowo ściągamy hacki i obejmujemy dowództwo nad całą grą.

Czwarta - BF2142

Wszystko dzieje się w XXII wieku podczas epoki lodowcowej. Tryb multiplayer to fundament do dobrej zabawy przez internet. Bronie i pojazdy są nie z tej ziemi. Pokazują świat przyszłości. Dwa tryby rozgrywki Dominacja oraz Tytan; cztery klasy: zwiadowca, szturmowiec, inżynier i wsparcie. Gracz musi przetrwać w futurystycznym świecie pełnym śniegu i lodu. Wszystko przypomina film science fiction. Nasze skrypty pomogą Ci opanować ten dziwny świat.

Cz. Piąta - BFHeroes

Zabawna, humorystyczna gra komiksowa w realiach II wojny światowej; jako jedyna z całej serii - trzecioosobowa, w dodatku darmowa. Akcja nastawiona na rozgrywkę sieciową. Wcielamy się w wojska National lub Royal. Szeroki wachlarz broni zapewni dobrą zabawę. I jak tu nie wspomnieć o naszych czitach, dopiero będzie się działo, gdy użyjemy super kodów.

Szósta odsłona - BF Bad Company 2

www.cheats-multiplayer.com Tak, jak w kilku poprzednich seriach, akcja osadzona jest w realiach II WS. Wcielamy się w rolę Thomasa Wayatta. Ponownie bierzemy udział w konflikcie zbrojnym na ogromną skalę pełnym przeszkód i niespodzianek. W tej odsłonie dodano jeszcze więcej nowego rynsztunku i pojazdów. Przepych nowoczesności i dynamiki tworzy super jakość. Kody pozwolą ogarnąć serwery cs i to znacznie szybciej.

Pozostałe

Inne części są jeszcze w fazie testów beta.